Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Pogoń lepsza od AZS-u UG

Pogoń '04 Szczecin wygrywa na własnym parkiecie w arcyważnym spotkaniu z AZS UG Gdańsk 4:2.  Dla Portowców było to ostatnie spotkanie w Szczecinie w rundzie finałowej.

Pierwsza połowa to pogoń "zero-czwórki" za wynikiem. Dwukrotnie na prowadzenie wychodzili goście, którzy prezentowali się bardzo dobrze. Pogoń jednak nie pozwoliła rywalowi odskoczyć i ostatecznie w przerwie mieliśmy na tablicy wynik 2:2.

Po przerwie mieliśmy już natomiast błyskawiczne akcje podopiecznych Romana Smirnova. Najpierw Mateusz Jakubiak wyprowadził drużynę na prowadzenie, a chwilę później wynik podwyższył Artur Jurczak. Goście walczyli do końca, ale Daniela Szklarza nie byli już w stanie pokonać i Pogoń mogła się cieszyć z jakże ważnych trzech punktów.

Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 4:2 (2:2)

0:1 Mikołaj Kreft 4:00
1:1 Daniel Maćkiewicz 9:55
1:2 Tomasz Poźniak 10:30
2:2 Mateusz Jakubiak 19:14
3:2 Mateusz Jakubiak 21:18
4:2 Artur Jurczak 22:14