Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Czas na pierwsze zwycięstwo!

W 3. kolejce Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin w meczu wyjazdowym zmierzy się z drużyną Red Dragons Pniewy. Wierzymy, że po tym spotkaniu będziemy mogli się już cieszyć ze zdobycia trzech punktów.

Dla drużyny prowadzonej przez Romana Smirnova jest to jeden z korzystniejszych wyjazdów, ponieważ Pniewy znajdują się niecałe 200 kilometrów od Szczecina, co porównując do innych spotkań wyjazdowych powinno być dla drużyny Pogoni sporym komfortem.

"Zero-czwórka" w obecnie trwającym sezonie jeszcze nie wygrała, ale jej gra może się podobać. Najważniejsze, że drużyna nie ma problemu ze zdobywaniem bramek, ponieważ w dwóch ostatnich spotkaniach udało ich się strzelić już 7. W poprzedniej kolejce Pogoń postawiła się również na własnym parkiecie Wicemistrzowi Polski, więc optymizm jest tym bardziej dużo większy.

Red Dragons Pniewy udowodniły już na samym początku, że u siebie w domu są bardzo mocni. Przekonał się o tym Clearex Chorzów, który z Pniew wracał z bagażem aż 6 bramek. W składzie naszego sobotniego rywala spotkamy Dominika Soleckiego, który w sezonach 2015-2017 występował w Pogoni '04 Szczecin.

Nie mamy jednak dobrych wspomnień ze starć z Red Dragonś Pniewy z poprzedniego sezonu. W pierwszej kolejce na własnym parkiecie ulegliśmy 1-4. Natomiast w rundzie rewanżowej w Pniewach przegraliśmy aż 0:5. Wierzymy, że w tym sezonie będzie inaczej i zapiszemy na swoim końcie pierwsze trzy punkty w sezonie 2018/2019.

3. kolejka Futsal Ekstraklasy
Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 Szczecin
6 października, godz. 18:00

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o