Oficjalny serwis klubu Pogoń '04 Szczecin
Znajdź nas
Miejski Klub Sportowy
POGOŃ '04
Szczecin

Zaczynamy sezon w Szczecinie!

Już w najbliższą niedzielę Pogoń '04 Szczecin zmierzy się na własnym parkiecie z Gattą Zduńska Wola. Dla "zero-czwórki" będzie to inauguracja sezonu w Szczecinie.

Pogoń granie zaczęła dwa tygodnie temu w Jelczu-Laskowicach z tamtejszym beniaminkiem. Niestety drużyna prowadzona przez Romana Smirnova do Szczecina wracała bez punktów. Gatta natomiast w Zduńskiej Woli podejmowała FC Toruń i obydwie drużyny podzieliły się punktami. 

Nasz niedzielny rywal w poprzednim sezonie zdobył wicemistrzostwo kraju, jednak Pogoń bez wątpienia będzie wracała wspomnieniami do 5 listopada 2017 roku. "Zero-czwórka" zmierzyła się wtedy w Szczecinie z Gattą Zduńska Wola i odniosła pewne zwycięstwo 5:2, po min. dwóch bramkach Mateusza Jakubiaka. W rundzie rewanżowej w Zduńskiej Woli kibice mogli oglądać naprawdę emocjonujące spotkanie, które zakończyło się wynikiem 7:5 dla tamtejszych gospodarzy. To tylko dowodzi, że w meczach obydwu tych drużyn nie brakuje bramek, czyli tego co chyba dla większości fanów futsalu jest najważniesze.

Trener Roman Smirnov będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Roman Kondiukh już od wtorku brał udział w treningu z całym zespołem i jest jak najbardziej do dyspozycji trenera.

2. kolejka Futsal Ekstraklasy
Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola
30 września, godz. 15:00
Hala Miejska ul. Twardowskiego 12
Wstęp bezpłatny

 

Sponsor główny
Projekt i wykonanie: i2o